Zasłużona wygrana w upalną sobotę z RKS Radomsko [GALERIA]

Zasłużona wygrana w upalną sobotę z RKS Radomsko [GALERIA]

Wygrywamy z bezpośrednim rywalem RKS Radomsko w walce o utrzymanie 2:0. Bramki padały w drugiej połowie po karnym w 51 minucie prowadzenie dał Michał Jankowski i w 74 minucie wynik ustalił Patryk Szczepański. Na pewno na wynik spotkania miała czerwona kartka w 13 minucie zawodnika z Radomska Wiktora Śmigielskiego, który faulował wychodzącego sam na sam z bramkarzem Patryka Rosolińskiego.

Do końca sezonu pozostały dwie kolejki, a w tabeli jeszcze większy ścisk i walka o utrzymanie będzie toczyła się do ostatniej kolejki.

GKS Wikielec - RKS Radomsko 2:0 (0:0)
Jankowski 51 (k), Szczepański 74

RKS Radomsko: Humerski- Winkler, Kruppa, Niedzielski, Szela, Babul, Basiuk, Machaj, Bocian, Kolasa, Śmigielski.

GKS Wikielec: Wieczerzak- Sz. Jajkowski, M. Jajkowski, Otręba, Korzeniewski, Grzybowski, Rosoliński (70 Szczepański), Szypulski, Jankowski, Wójcik (70 Serbintowicz), Bartkowski (65 Wacławski).

Żółte kartki: Wacławski, Jankowski, Wieczerzak - Kruppa, Kolasa
Czerwona kartka: Śmigielski

Skład sędziowski: Karol Sokół (sędzia główny), Krzysztof Jabłonowski (sędzia asystent nr 1), Arkadiusz Brysiewicz (sędzia asystent nr 2) - Podlaski ZPN

Jeszcze dziś zostanie opublikowana pomeczowa wypowiedź trenera po meczu z RKS Radomsko. Skrót będzie dostępny jutro w godzinach porannych.

W kolejnym i zarazem ostatnim meczu u siebie zagramy z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Mecz odbędzie się 12 czerwca (sobota) o godz. 17:00. Zapraszamy

Zobacz także: