Zapowiedź meczu ze Zniczem Biała Piska [RELACJA LIVE]

Kolejny ligowy mecz rozegramy już w sobotę (9 kwietnia) na naszym stadionie ze Zniczem Biała Piska.

Najbliższy rywal podobnie jak i my broni się przed spadkiem z III ligi. W tabeli jesteśmy sąsiadami- GKS z dorobkiem 21 punktów zajmuje 17. pozycje, a Znicz 18. miejsce, gromadząc do tej pory tyle samo punktów, co my. Jednak warto tutaj dodać, że podopieczni Piotra Zajączkowskiego mają jedno spotkanie rozegrane mniej, gdyż w 24. kolejce w wyniku złego stanu murawy nie mogli zagrać wyjazdowego meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Nawet w kwietniu sypie śnieg!

W 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski nasi piłkarze wysoko pokonali Dąb Kadyny, aż 8 razy bramkarz rywala musiał wyciągać piłkę z siatki, Znicz również zanotował wysokie zwycięstwo, pokonując Jeziorak Iława 5:0. Zanosi się więc na bardzo wyrównany i zacięty mecz, ale my liczymy na zwycięstwo, a nasi piłkarze będą dwoili się i troili, żeby końcowy wynik był na korzyść Gieksy.

Najlepszym strzelcem w drużynia Znicza jest Bartosz Giełażyn z 7 golami w lidze.

Mecz posędziuje trójka arbitrów z Pomorskiego ZPN Kamil Rybiński, Łukasz Kofluk i Bartłomiej Fila.

Mecz będzie można obejrzeć poprzez płatną transmisję. (Kliknij tutaj i zakup dostęp do transmisji)