Zapowiedź meczu ze Zniczem Biała Piska [LINK DO RELACJI LIVE]

W sobotę 4 września o godz. 17:00 zagramy derbowy mecz woj. Warmińsko-Mazurskiego ze Zniczem Biała Piska.

Znicz to drużyna zajmująca obecnie 9 miejsce z 7 punktami na koncie. Drużyna z Białej Piski nie ma najlepszego bilansu meczy u siebie w trzech dotychczasowych meczach wygrali jeden z Bronią Radom 3:0, a dwa przegrali z Mamry Giżycko 2:1 i Pelikanem Łowicz 3:1. Najlepszym strzelcem podobnie jak w poprzednim sezonie jest Bartosz Giełażyn z trzema trafieniami.

GKS Wikielec awansował na 12 miejsce z jednym punktem mniej od Znicza. W poprzednim sezonie u siebie zremisowaliśmy 3:3. Najlepszym strzelcem jest Michał Jankowski z dwoma bramkami.

NA ŻYWO: Na kanale tvcom.pl planowana jest przez Znicz Biała Piska transmisja live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.