Zapowiedź meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki [LINK DO RELACJI LIVE]

W piątek 26 listopada o godz. 18:00 w ramach 20 kolejki zagramy na wyjeździe ostatni mecz w tym roku ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Świt to obecnie 4 drużyna w lidze z dorobkiem 34 punktów. W ostatniej kolejce Świt zremisował u siebie bezbramkowo z ŁKS-em II Łódź. O dziwo Świt gra lepiej na wyjazdach (7 wygrane, 1 remis, 1 porażka) niż u siebie (3 wygrane, 3 remisy, 3 porażki). Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Arkadiusz Gajewski z 7 bramkami. W meczu nikt nie pauzuje za kartki.

GKS Wikielec odniósł w końcu zwycięstwo na wyjeździe z Jagiellonią II Białystok 1:0. W 1 kolejce przegraliśmy u siebie ze Świtem 3:0. Najlepszymi strzelcami w drużynie z Wikielca jest Szymon Masiak i Michał Jankowski z 5 bramkami.

Arbitrem tego spotkania będzie Krzysztof Jakubik (sędzia główny) z Mazowieckiego ZPN.

NA ŻYWO: Na kanale YouTube (tv.nsk.pl) planowana jest transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.

Zapraszamy do przypomnienia sobie meczu z 1 kolejki kiedy to u siebie przegraliśmy 3:0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.