Zapowiedź meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

W sobotę 7 sierpnia o godz. 17:00 rozegramy 1 kolejkę sezonu 2021/22 w lidze ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki poprzedni sezon zakończył na 2 miejscu w tabeli. Z drużyny odszedł najlepszy strzelec Arkadiusz Ciach, który przeniósł się do rezerw Legii Warszawa. Do Świtu za to przyszli Filip Kowalczyk (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Piotr Basiuk (RKS Radomsko), Arkadiusz Gajewski (Siarka Tarnobrzeg). Podczas okresu przygotowawczego rozegrali 4 sparingi z czego 3 wygrali i 1 przegrali (MKS Piaseczno 1:2, Mazovia Mińsk Mazowiecki 4:2, Legionovia Legionowo 0:0, Pilica Białobrzegi 5:1).

GKS Wikielec rozegrał 5 sparingów przed nowym sezonem (4 wygrane i 1 porażka). W zespole został praktycznie cały podstawowy skład z poprzedniego sezonu. Do drużyny dołączyło sporo nowych zawodników zarówno doświadczonych jak i młodzieżowców.

Jest to 1 kolejka i to od razu z drugą najlepszą drużyną poprzedniego sezonu. Nowy sezon i do tego pierwsze kolejki to jedna wielka niewiadoma kto jak wystartuje i w jakiej jest dyspozycji.
Jesteśmy dobrej myśli by dobrze wystartować, zwłaszcza u siebie zbierać punkty. Każdy punkt będzie bardzo cenny, co pokazał poprzedni sezon.

Bilety - 10 zł, dzieci do lat 12 za darmo

Karnety - 70 zł, można je nabyć przed wejściem na stadion

Zgodnie z aktualnymi obostrzeniami, do sprzedaży trafi 50% pojemności stadionu, a więc około 300 biletów. Limit ten nie obejmuje osób zaszczepionych. Na terenie stadionu zakrywamy nos i usta (maseczki itp.) oraz zachowanie odległości (co drugie krzesełko). Rodziny, osoby mieszkające/gospodarujące razem mogą zająć miejsca bezpośrednio obok siebie w sposób uwzględniający niezbędny dystans wobec innych osób.