Zapowiedź meczu ze Stomilem II Olsztyn [RELACJA LIVE]

Zapowiedź meczu ze Stomilem II Olsztyn [RELACJA LIVE]

Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski już jutro (25.06)! Wielkie sportowe wydarzenie odbędzie się na stadionie w Wikielcu. Gieksa w finale podejmować będzie Stomil II Olsztyn. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:00.

Nasza droga do finału rozpoczęła się od I rundy i przebiegła dosyć gładko, nie licząc ćwierćfinałowego meczu z Dobrym Miastem, w którym wygraliśmy po emocjonujących rzutach karnych. Poniżej przypomnienie wyników w poszczególnych fazach rozgrywek pucharowych:

Drwęca Nowe Miast Lubawskie – GKS Wikielec 0:2

LZS Frednowy – GKS Wikielec 0:6

Dąb Kadyny – GKS Wikielec 1:8

DKS Dobre Miasto – GKS Wikielec 2:2 (w karnych 4:5)

Znicz Biała Piska – GKS Wikielec 1:3

Podążając tą drogą, trafiliśmy prosto do finałowego meczu, którego zwycięzca będzie wojewódzkim mistrzem Polski. Nie rozegraliśmy łatwych spotkań, każdy rywal postawił wysoko poprzeczkę i próbował nas ograć, ale z odpowiednią determinacją i nastawieniem, pokonaliśmy każdą przeszkodę na tej drodze. Trochę boli fakt, że nie udało nam się utrzymać w III lidze, ale pozostał do rozegrania jeszcze jeden, bardzo ważny mecz, który niektórzy z Was mogą nazwać „na pocieszenie”, ale gra toczyć się będzie o wielką stawkę. W meczu finałowym do drużyny Adama Zejera ma dołączyć czwórka zawodników z pierwszej drużyny: Filip Szabaciuk, Hubert Szramka, Dominik Urban i bramkarz Konrad Syldatk.

Nasi najbliżsi rywale, rozpoczynając rozgrywki od rundy wstępnej bez większych problemów, poradzili sobie z pucharowymi rywalami, których spotkali na swojej drodze do finału:

Stomil II Olsztyn – GKS Stawiguda 5:1

Stomil II Olsztyn – Tęcza Biskupiec 2:1

Stomil II Olsztyn –  Łyna Sępopol 6:0

Stomil II Olsztyn – Radomniak Radomno 8:0

Stomil II Olsztyn – Mrągowia Mrągowo 3:0

Stomil II Olsztyn – Polonia Lidzbark Warmiński 2:0

Stomil II Olsztyn – Rominta Gołdap 2:0

Zapowiada się mocny i wyrównany mecz, w którym powinniśmy dać z siebie 100%, żeby udowodnić tym ludziom, którzy nas skreślili, że zrobili to zdecydowanie za szybko. Coś czuję, że stadion wypełniony będzie po brzegi kibicami, a doping dla obu drużyn nie ucichnie przez 90 minut.

Transmisja: kanał youtube WMZPN TV oraz na profilu facebookowym związku.

Sędziowie: Wojciech Krztoń (sędzia główny), ) Michał Pereszczako (sędzia asystent nr 1), Jacek Makowski (sędzia asystent nr 2), Krystian Mucha (sędzia techniczny).

Zobacz także: