Zapowiedź meczu z Wissą Szczuczyn

W sobotę 23 października o godz. 13:00 w ramach 15 kolejki zagramy na wyjeździe z zamykającą ligową tabelę Wissą Szczuczyn.

Wissa to obecnie ostatnia drużyna z dorobkiem 9 punktów. W ostatniej kolejce Wissa doznała bolesnej porażki w Łodzi z tamtejszymi rezerwami aż 6:1. W środę Wissa zagrała w Wojewódzkim Pucharze Polski z Vertą Suwałki (A-klasa) i wygrała 12:0. Bilans meczowy (1-6-7), natomiast bilans bramkowy (10-23). Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Karol Buzun z 3 bramkami. W meczu nikt nie pauzuje za kartki i gospodarze zagrają w najsilniejszym składzie.

GKS Wikielec po trzech remisach z rzędu jedzie do Szczuczyna, by w końcu odnieść czwartą wygraną w sezonie. W ostatnim meczu u siebie zremisowaliśmy 1:1 z liderem Legionovią Legionowo. Najlepszym strzelcem w drużynie z Wikielca jest Szymon Masiak z 5 bramkami.

Arbitrem tego spotkania będzie Grzegorz Kawałko (sędzia główny) z Podlaskiego ZPN.