Zapowiedź meczu z Ursusem Warszawa [LINK DO RELACJI LIVE]

W sobotę 14 sierpnia o godz. 16:00 rozegramy 2 kolejkę sezonu 2021/22 w lidze z Ursusem Warszawa.

Ursus Warszawa sezon rozpoczął od porażki z rezerwami ŁKS Łódź (4:3). Na uwagę zasługuje nowy nabytek Michał Strzałkowski, który trafił do drużyny z Warszawy z Pogoni Grodzisk Mazowiecki i był tam podstawowym napastnikiem. W meczu z beniaminkiem strzelił dwie bramki. Do Ursusa dołączyli także: Łukasz Buczkowski (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Antoni Bednarek (KKS Kalisz).

GKS Wikielec rozpoczął rozgrywki od meczu przegranego u siebie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (3:0). W meczu tym zabrakło nam piłkarskiego szczęścia. Bramka Świtu była "zaczarowana" i nie chciało nic wpaść. Jest to dobry prognostyk przed najbliższym meczem. Mimo porażki było to najlepsze spotkanie w wykonaniu podopiecznych trenera Łukasza Suchockiego odkąd objął stanowisku szkoleniowca. W poprzednim sezonie oba mecze z Ursusem przegraliśmy (4:0 u siebie i 1:0 na wyjeździe). Będzie to z pewnością dobra okazja do rewanżu.

Sędzią głównym tego spotkania będzie Bartosz Banasiak z ramienia Łódzkiego-ZPN.

NA ŻYWO: Na kanale YouTube planowana jest przez kanał sportowa.tv transmisja live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.