Zapowiedź meczu z Ursusem Warszawa [LINK DO RELACJI LIVE]

W środę 26 maja rozegramy zaległy wyjazdowy mecz z Ursusem Warszawa. Mecz zaplanowany jest na godz. 18:00 i będzie przeprowadzona transmisja na żywo z tego spotkania. Będzie to ostatni z serii sześciu wyjazdów z rzędu. W kolejnym meczu w sobotę zagramy mecz u siebie z Błonianką Błonie.

Ursus od sześciu spotkań jest drużyną, która nie doznała porażki. Ich bilans to pięć wygranych i jeden remis w ostatniej kolejce z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:1. Najlepszym strzelcem drużyny jest Patryk Kamiński z dorobkiem 12 bramek.

GKS Wikielec po ostatnim remisie i po decyzji PZPN o uchyleniu walkowera przez co mamy dwa punkty mniej co sprawia, że spadliśmy do strefy spadkowej i będziemy chcieli wygrać środowe spotkanie. Drużyna jest niepokonana w lidze od sześciu kolejek (bilans 4 wygrane i 2 remisy). W środowym meczu zabraknie Huberta Otręby, który w ostatnim meczu dostał czerwoną kartkę oraz Adriana Korzeniewskiego i Michała Jankowskiego którzy z kolei pauzują za kartki. Przez nieobecność Michała drugim najlepszym strzelcem jest Michał Bartkowski z 10 bramki na koncie.

Lista wyjazdów:
1. Mrągowia Mrągowo 5 maja (środa)
2. Pelikan Łowicz 8 maja (sobota)
3. Huragan Morąg 15 maja (sobota)
4. Olimpia Olsztynek 19 maja (środa)
5. KS Kutno 22 maja (sobota)
6. Ursus Warszawa 26 maja (środa)

Zapraszamy do przypomnienia sobie meczu z 20 kolejki kiedy to u siebie przegraliśmy 0:4 z Ursusem Warszawa.

NA ŻYWO: Na platformie YouTube planowana jest transmisja live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.