Zapowiedź meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki [LINK DO RELACJI LIVE]

Zapowiedź meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki [LINK DO RELACJI LIVE]

W weekend majowy 30 kwietnia (piątek) zagramy u siebie z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Mecz zaplanowany jest na godz. 17:00. GKS po niedzielnej wygranej będzie chciała z pewnością pójść za ciosem i podtrzymać zwycięską passę.

Sokół to na pewno drużyna, która miała za cel grę w grupie mistrzowskiej. Jednak ostatecznie mierzyć się musi w drugiej grupie spadkowej i radzi sobie w kratkę z bilansem 2 wygrane, 1 remis i 2 porażki. Z trzech dotychczasowych wyjazdów wygrali jeden mecz z Huraganem Morąg 1:5 i dwa przegrali z Błonianką Błonie 3:0 i z KS Kutno 1:0. Najlepszym strzelcem drużyny jest Szymon Sołtysiński z 11 bramkami w lidze.

GKS Wikielec jest na fali wznoszącej wygrywając drugi mecz z rzędu. W meczu zabraknie Piotra Kacperka, który w spotkaniu z Ruchem Wysokie Mazowieckie nabawił się kontuzji naderwania mięśnia dwugłowego uda i będzie pauzował ok 3 tygodni. Dobre wieści to takie, że do treningów wrócił już Tomasz Wacławski, którego całkiem możliwe, że zobaczymy w piątkowym meczu. Najlepszym strzelcem GKS-u jest Michał Jankowski z 10 bramkami na koncie.

Zapraszamy do przypomnienia sobie meczu z 2 kolejki kiedy to na wyjeździe przegraliśmy 3:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Zdjęcie: Marta Fryndt


NA ŻYWO: Na kanale WikielecTV na platformie YouTube planujemy przeprowadzić transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję. Początek transmisji o godz. 16:50.

Zobacz także: