Zapowiedź meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie [LINK DO RELACJI LIVE]

W niedzielę 25 kwietnia rozegramy na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Mecz zaplanowany jest na godz. 12:00. GKS po środowej wygranej będzie chciał z pewnością pójść za ciosem i wrócić z kompletem punktów.

Ruch w rundzie rewanżowej nie radzi sobie najlepiej. W czterech dotychczasowych meczach grupy spadkowej zanotowali jeden remis 1:1 u siebie z Błonianką Błonie i przegrali trzy spotkania (wszystkie na wyjazdach). Najlepszymi strzelcami drużyny są Kamil Jackiewicz i Michał Grochowski z sześcioma bramka na koncie. W Ruchu 20 kwietnia nastąpiła zmiana trenera, funkcję grającego trenera powierzono Kamilowi Jackiewiczowi.

GKS Wikielec wygrał swój ostatni mecz z Olimpią Zambrów 2:1 za sprawą debiutującego na ławce trenerskiej Łukasza Suchockiego. Miejmy nadzieję, że odczarujemy tym meczem spotkania wyjazdowe (dotąd tylko 2 wygrane i aż 9 porażek). Nikt nie pauzuje za kartki, wszyscy są do dyspozycji trenera z wyjątkiem Tomasza Wacławskiego, który narzeka na problem z płucami i na pewno Tomka nie zobaczymy w tym meczu. Najlepszym strzelcem GKS-u jest Michał Jankowski z dziewięcioma strzelonymi bramkami.

Zapraszamy do przypomnienia sobie meczu z 9 kolejki kiedy to na własnym boisku bezbramkowo zremisowaliśmy z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Zdjęcie: Marta Fryndt

NA ŻYWO: Na kanale WikielecTV na platformie YouTube planujemy przeprowadzić transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję. Początek transmisji o godz. 11:50.