Zapowiedź meczu z Polonią Warszawa [LINK DO RELACJI LIVE]

W sobotę 6 listopada o godz. 16:00 w ramach 17 kolejki zagramy na wyjeździe z trzecią drużyną w tabeli Polonią Warszawa.

Polonia to obecnie trzecia drużyna w lidze z dorobkiem 28 punktów. Warszawiacy są po dwóch wygranych z rzędu. W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe ŁKS II Łódź 1:0. Jak wynika z tabeli Polonia w 7 meczach u siebie wygrali 4, a także odnieśli 3 porażki. Najskuteczniejszymi zawodnikami są Krystian Pieczara i Łukasz Piątek z 6 bramkami. W meczu nikt nie pauzuje za kartki i goście zagrają w najsilniejszym składzie.

GKS Wikielec po czterech remisach z rzędu odniósł tym razem porażkę u siebie z Unią Skierniewice 3:2. W poprzednim sezonie rozegraliśmy jeden mecz z Polonią wygrywając u siebie 1:0. Najlepszym strzelcem w drużynie z Wikielca jest Szymon Masiak z 5 bramkami.

Arbitrem tego spotkania będzie Paweł Kostko (sędzia główny) z Podlaskiego ZPN.

NA ŻYWO: Na platformie PoloniaTV będzie można obejrzeć spotkanie z tego meczu. Transmisja jest płatna w wysokości 12 zł, aby obejrzeć mecz należy utworzyć konto i zalogować się na ich stronie, wtedy będzie możliwość zakupienia transmisji. Kliknij, aby utworzyć konto i zalogować się.