Zapowiedź meczu z Polonią Lidzbark Warmiński

W sobotę 3 września o godz. 13:00 w ramach 5 kolejki zagramy u siebie z Polonią Lidzbark Warmiński. Z pewnością będzie to hit kolejki.

Polonia jest jednym z kandydatów w walce o awans do III ligi. W czterech pierwszych kolejkach zdobyła 9 punktów (3 wygrane i 1 porażka). W ostatnim meczu goście wygrali u siebie wysoko bo aż 7:2. Najlepszymi strzelcami naszego najbliższego przeciwnika są Sergey Gurov i Piotr Karłowicz z 4 bramkami. Po raz ostatni z Polonią zagraliśmy w sezonie 2019/20 kiedy to wygraliśmy u siebie 4:0.

GKS Wikielec po ostatnim remisie z Granicą Kętrzyn 2:2 zajmuje aktualnie 4 miejsce z 7 punktami na koncie. W Kętrzynie kończyliśmy grę w dziewiątkę po dwóch żółtych kartach Arai Kentaro i Piotra Kacperka. Mimo to nikt nie pauzuje za kartki i trener Damian Jarzembowski będzie miał do dyspozycji aktualnie wszystkich zawodników. W drużynie z Lidzbarka Warmińskiego gra dobrze znany z Wikielca Adrian Korzeniewski. Najlepszym strzelcem w Gieksie jest Arai Kentaro z 3 bramkami.

Sędziowie: S.Sikorski (sędzia główny), J.Makowski (asystent nr 1), R.Zielonka (asystent nr 2).