Zapowiedź meczu z Polonią Iłowo

W sobotę 1 października o godz. 13:00 w ramach 9 kolejki zagramy u siebie z Polonią Iłowo.

Polonia to obecnie 9 drużyna w lidze. Po 8 kolejkach Polonia ma na swoim koncie 10 punktów (3 wygrane, 1 remis i 4 porażki). W ostatnim meczu wygrali u siebie z Huraganem Morąg 3:0. Najlepszym strzelcem z w drużynie z Iłowa jest Dominik Lemanek z 6 bramkami na koncie.

GKS Wikielec we wrześniu zanotował najlepszą formę o czym świadczy fakt pozycja lidera w tabeli i cztery wygrane spotkania. W ostatnim spotkaniu wygraliśmy wysoko na wyjeździe z Romintą Gołdap 5:1. Nikt nie pauzuje za kartki i trener Damian Jarzembowski będzie miał do dyspozycji aktualnie wszystkich dostępnych zawodników, w tym wracającego po kontuzji "Kentiego". Ostatni raz z Polonią Iłowo Gieksa grała w sezonie 2012/13. Najlepszym strzelcem w Gieksie jest Arai Kentaro z 5 bramkami, natomiast Rafała Kujawa i Wiktor Preuss mają po 4 gole w sezonie.

Sędziowie: J.Narojczyk (sędzia główny), R.Zielonka (asystent nr 1), D.Dębski (asystent nr 2).