Zapowiedź meczu z Pisą Barczewo

W sobotę 29 października o godz. 14:00 w ramach 13 kolejki zagramy na wyjeździe z okupującą ostatnie miejsce z Pisą Barczewo. Będzie to mecz pierwszej drużyny w tabeli z ostatnią.

Pisa to obecnie ostatnia drużyna w tabeli zajmująca 16 miejsce w lidze. Po 12 kolejkach Pisa ma na swoim koncie zaledwie 5 punktów (1 wygrana, 2 remisy i 9 porażek) i bilansem bramkowym 13-40. W ostatnim meczu drużyna z Barczewa przegrała na wyjeździe z Romintą Gołdap 2:0. Najlepszym strzelcem z w drużynie z Barczewa jest Paweł Kapusta z 4 bramkami na koncie.

GKS Wikielec w ostatniej kolejce powróciła na ścieżkę zwycięstw wygrywając u siebie z Olimpią Olsztynek 4:1. Ostatni raz z Pisą Barczewo Gieksa grała w lidze po raz ostatni w sezonie 2019/20 był to sezon kiedy nasza drużyna wygrała wszystkie mecze i awansowała do III ligi. Najlepszym strzelcem w Gieksie jest Arai Kentaro z 8 bramkami w sezonie.

Sędziowie: J.Moszczyński (sędzia główny), M.Pereszczako (asystent nr 1), D.Dębski (asystent nr 2).