Zapowiedź meczu z Pilicą Białobrzegi [RELACJA LIVE]

Kolejny ligowy mecz rozegramy w roli gospodarza, a podejmować będziemy beniaminka III ligi Pilicę Białobrzegi.

Nasz zespół przeżywa lekki kryzys, przeplatając porażki z remisami. W trzech ostatnich spotkaniach piłkarze GKS-u zdobyli 1 punkt w meczu ze Zniczem, przegrywając z rezerwami Legii (1:4) i zaległy mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki (0:3). Nasi najbliżsi rywale na przestrzeni kilku tygodniu zanotowali jedno zwycięstwo w środę w 1/4 Wojewódzkiego Pucharu Polski z rezerwami Wisły Płock (2:0), w ligowych potyczkach pokonali Broń Radom (2:1), przegrali z Pelikanem Łowicz (0:4), a w ostatniej kolejce zremisowali z rezerwami ŁKS-u. W tabeli dzielą nas cztery miejsca i 6 punktów. Jednak piłkarze kierowani przez Marka Sawę są w zdecydowanie lepszej sytuacji niż my, chociaż muszą uważać na drużyny broniące się przed spadkiem, to wydaję się, że zajmują bezpieczne miejsce w tabeli. W rundzie jesiennej ulegliśmy Pilicy 3:0, więc teraz czas na rewanż i mocną odpowiedź naszych piłkarzy. W drużynie gości za żółte karki pauzować będą: Kamil Czarnecki i Olaf Uziębło.

Najlepszym strzelcem w drużynie gości jest Konrad Paterek, który do tej pory zdobył 10 goli, a w zespole Piotra Zajączkowskiego liderem strzelców jest wciąż Michał Jankowski, który do tej pory 6 razy pokonywał bramkarzy rywali. Kolejna walka o przysłowiowe "6 punktów".

Mecz posędziuje trójka arbitrów z Kujawosko-Pomorskiego ZPN Krzysztof Ulatowski, Marek Semrau, Tomasz Szpunar

Mecz będzie można obejrzeć poprzez płatną transmisję. (Kliknij tutaj i zakup dostęp do transmisji)