Zapowiedź meczu z Pelikanem Łowicz [LINK DO RELACJI LIVE]

W sobotę 2 października o godz. 15:00 w 11 kolejce zagramy u siebie z Pelikanem Łowicz.

Pelikan to drużyna zajmująca 8 miejsce w tabeli z 14 punktami na koncie. W ostatnim meczu Pelikan wygrał u siebie z rezerwami ŁKS 3:0. W środę nasz najbliższy rywal rozegrał mecz w Wojewódzkim Pucharze Polski wygrywając pewnie 7:1 z GKS Bedlno (liga okręgowa). Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Grzegorz Wawrzyński z 4 bramkami. W meczu nie zagra pauzujący za kartki Krystian Mycka.

GKS Wikielec jest po trzech porażkach z rzędu, będzie to dobra okazja do powrotu na zwycięską ścieżkę. W poprzednim sezonie dwukrotnie wygrywaliśmy z Łowiczem (2:1 u siebie i 2:0 na wyjeździe). Najlepszym strzelcem w Gieksie jest Szymon Masiak 3 bramkami. Nikt nie pauzuje za kartki. Z powodu kontuzji ręki zabraknie Michała Bartkowskiego.

Arbitrem tego spotkania będzie Marek Marcinkowski (sędzia główny) z Pomorskiego ZPN.

NA ŻYWO: Na kanale YouTube planowana jest transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.