Zapowiedź meczu z Pelikanem Łowicz [LINK DO RELACJI LIVE]

W sobotę 8 maja wracamy do ligowych zmagań, gdzie na wyjeździe zmierzymy się z Pelikanem Łowicz. Będzie to 2 z 5 wyjazdów jakie nas zespół zagra przez najbliższy czas.

Pelikan to wicelider grupy spadkowej z 40 punktami na koncie. Ostatnie cztery spotkania Łowiczanie grali na wyjeździe gdzie łącznie zdobyli w tych spotkaniach 7 punktów (2 wygrane, 1 remis i ostatni mecz przegrali z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:0). Najlepszym strzelcem drużyny z Pelikana jest Krystian Białas z 9 bramkami na koncie.

GKS Wikielec pod wodzą nowego trenera jeszcze nie przegrał. Ostatni mecz ligowy zremisowaliśmy u siebie z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:1. W środę zagraliśmy wyczerpujące spotkanie w 1/4 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski z dogrywką i karnymi. Najlepszym strzelcem GKS-u jest Michał Jankowski z 11 bramkami.

Lista wyjazdów:
1. Mrągowia Mrągowo 5 maja (środa)
2. Pelikan Łowicz 8 maja (sobota)
3. Huragan Morąg 15 maja (sobota)
4. Ursus Warszawa 19 maja (środa)
5. KS Kutno 22 maja (sobota)

Zapraszamy do przypomnienia sobie meczu z 14 kolejki kiedy to u siebie wygraliśmy 2:1 z Pelikanem Łowicz.

Zdjęcie: Marta Fryndt

NA ŻYWO: Relacja live Pelikan Łowicz - GKS Wikielec (sobota, 8 maja, godz. 18:00). Kliknij, aby przejść na transmisję. Początek transmisji o godz. 17:50.