Zapowiedź meczu z Olimpią Zambrów [LINK DO RELACJI LIVE]

Zapowiedź meczu z Olimpią Zambrów [LINK DO RELACJI LIVE]

W środę 21 kwietnia rozegramy kolejny ważny mecz. Na własnym boisku zmierzymy się z Olimpią Zambrów. Mecz zaplanowany jest na godz. 17:00. Będzie to doskonała okazja do rewanżu po przegranej w Zambrowie 4:1.

Olimpia w rundzie rewanżowej gra bardzo dobrze. W sześciu rozegranych meczach wygrali 3 mecze, 2 zremisowali i ponieśli 1 porażkę. Najlepszym strzelcem drużyny jest Kamil Zalewski zajmujący drugie miejsce w klasyfikacji strzelów z dorobkiem 17 bramek.

GKS Wikielec dalej nie może się przełamać. W ostatnim spotkaniu przegrał na własne życzenie mecz z Concordią Elbląg, gdzie wygrywali już 1:3 by przegrać ostatecznie 4:3. Pozytywem meczu w Elblągu może być fakt dobrej gry w pierwszej połowie, gdzie było dużo walki, zaangażowania, przerywanie akcji pomocnikom.

Smaczkiem tego spotkania będzie z pewnością debiut na ławce trenerskiej Łukasza Suchockiego, który zastąpił na tym stanowisku Wojciecha Tarnowskiego. Debiut miał odbyć się 17 kwietnia na wyjeździe z Ursusem Warszawa, jednak został odwołany z powodu złego stanu boiska.

Zdjęcie: Marta Fryndt

NA ŻYWO: Na kanale WikielecTV na platformie YouTube planujemy przeprowadzić transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść do naszego kanału.

Zobacz także: