Zapowiedź meczu z Olimpią Olsztynek [LINK DO RELACJI LIVE]

Już jutro 19 maja o godz. 17:00 zagramy z Olimpią Olsztynek o awans do finału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecz bez udziału kibiców gości z powodu ograniczeń jakie może pomieścić stadion w Olsztynku. Z tego co się dowiedzieliśmy jest tylko dostępnych 75 miejsc. Nasz kanał na Youtubie przeprowadzi transmisję z tego spotkania.

Olimpia to obecnie ostatni zespół w tabeli forBET IV ligi z 13 punktami na koncie (3-4-21). Ostatni swój mecz przegrali na wyjeździe z rezerwami Olimpii Elbląg 3:0. W drodze do półfinału Olimpia pokonała: Wel lidzbark Welski, Avistę Łążyn, Motor Lubawa, Polonię Lidzbark Warmiński i ostatnio Huragan Morąg. Najlepszym strzelcem drużyny z Olimpii jest Łukasz Duch z 11 bramkami w lidze.

GKS Wikielec jest na fali i mimo walki o utrzymanie w III lidze nie odpuści okazji walki o finał Wojewódzkiego Pucharu Polski. Na pewno nie zobaczymy Huberta Otręby, który w Mrągowie otrzymał dwie żółte kartki i musi pauzować w meczu półfinałowym. Najlepszym strzelcem GKS-u na ligowych boiskach jest Michał Jankowski z 13 bramkami.

Lista wyjazdów:
1. Mrągowia Mrągowo 5 maja (środa)
2. Pelikan Łowicz 8 maja (sobota)
3. Huragan Morąg 15 maja (sobota)
4. Olimpia Olsztynek 19 maja (środa)
5. KS Kutno 22 maja (sobota)
6. Ursus Warszawa 26 maja (środa)

NA ŻYWO: Na kanale WikielecTV na platformie YouTube planujemy przeprowadzić transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.

Jeśli pozwolą warunki techniczne i pogodowe transmisja rozpocznie się o godz. 16:50.