Zapowiedź meczu z Olimpią Olsztynek

W sobotę 22 października o godz. 15:00 w ramach 12 kolejki zagramy u siebie z Olimpią Olsztynek.

Olimpia to obecnie 11 drużyna w lidze. Po 11 kolejkach Olimpia ma na swoim koncie 13 punktów (4 wygrane, 1 remis i 6 porażek) i bilansem bramkowym 14-20. W ostatnim meczu drużyna z Olsztynka wygrała u siebie z Romintą Gołdap 1:0. Najlepszym strzelcem z w drużynie z Olimpii jest Rafał Wawrzyniak z 3 bramkami na koncie.

GKS Wikielec w ostatniej kolejce zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Mamrami Giżycko. Jednocześnie skończyła się passa sześciu wygranych spotkań w lidze. Nikt nie pauzuje za kartki i trener Damian Jarzembowski będzie miał do dyspozycji aktualnie wszystkich dostępnych zawodników. Ostatni raz z Olimpią Olsztynek Gieksa grała w sparingu przed obecnym sezonem, natomiast w lidze po raz ostatni w sezonie 2013/14. Najlepszym strzelcem w Gieksie jest Arai Kentaro z 8 bramkami w sezonie.

Sędziowie: J.Narojczyk (sędzia główny), A.Jerszewski (asystent nr 1), B.Pliszka (asystent nr 2).