Zapowiedź meczu z Olimpią II Elbląg

W sobotę 8 października o godz. 15:30 w ramach 10 kolejki zagramy u siebie z rezerwami II-ligowej Olimpii Elbląg.

Olimpia II to obecnie 11 drużyna w lidze. Po 9 kolejkach Polonia ma na swoim koncie 10 punktów (3 wygrane, 1 remis i 5 porażki) i bilansem bramkowym 20-21. W ostatnim meczu wygrali u siebie z Romintą Gołdap 4:1. Rezerwy przyjdą raczej bez wzmocnień pierwszego zespołu, gdyż Olimpia gra tego samego dnia na wyjeździe z Zagłębiem II Lubin.
Najlepszymi strzelcami z w drużynie z Elbląga są Oskar Kordykiewicz z 5 bramkami i Jakub Branecki z 4 bramkami na koncie.

GKS Wikielec w ostatniej kolejce odniósł piąte z rzędu zwycięstwo pokonując wysoko Polonię Iłowo 8:0. Ostatni raz z Olimpią II Elbląg Gieksa grała w sezonie 2019/20. Najlepszymi strzelcami w Gieksie jest Arai Kentaro z 7 bramkami i Wiktor Preuss z 5 golami w sezonie.

Sędziowie: W.Trochim (sędzia główny), W.Boczkowski (asystent nr 1), M.Sieradzki (asystent nr 2).