Zapowiedź meczu z Mrągowią Mrągowo [LINK DO RELACJI LIVE]

Będzie to jeden z pięciu wyjazdów jakie nas czekają w maju. Zaczynamy serię od meczu 1/4 finału WPP z Mrągowią Mrągowo, który zagramy 5 maja, a kończymy na meczu rozegranym 22 maja z KS Kutno. Będzie to pracowity maj, gdzie łącznie rozegramy 6 spotkań. Po serii 5 wyjazdowych meczy 29 maja zagramy u siebie z Błonianką Błonie.

Mrągowia to wicelider forBET IV ligi. W dwóch poprzednich meczach przegrali z Granicą Kętrzyn 1:0 i w ostatnim spotkaniu na własnym boisku 1:3 z Motorem Lubawa. W IV rundzie WPP Mrągowia pokonała na wyjeździe Granicę Kętrzyn 1:3. Najlepszym strzelcem drużyny z Mrągowa jest Mahamadou Bah z 16 bramkami na koncie.

GKS Wikielec w trzech ostatnich spotkaniach zdobyła 7 punktów. W meczu zabraknie Piotra Kacperka oraz Sebastiana Szypulskiego z powodu kontuzji. W meczu nie zagra również Kamil Cistowski. Najlepszym strzelcem GKS-u jest Michał Jankowski z 11 bramkami. Gieksa jedzie, aby powalczyć o awans do półfinału Wojewódzkiego Pucharu Polski i z pewnością nie odpuści tego meczu.

Lista wyjazdów:
1. Mrągowia Mrągowo 5 maja (środa)
2. Pelikan Łowicz 8 maja (sobota)
3. Huragan Morąg 15 maja (sobota)
4. Ursus Warszawa 19 maja (środa)
5. KS Kutno 22 maja (sobota)

NA ŻYWO: Na kanale WikielecTV na platformie YouTube planujemy przeprowadzić transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.

Jeśli pozwolą warunki techniczne i pogodowe transmisja rozpocznie się o godz. 16:50.

Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić Państwa za ostatnią transmisję z Sokołem Aleksandrów Łódzki, która nie odbyła się z przyczyn technicznych.