Zapowiedź meczu z Mrągowią Mrągowo

W sobotę 13 sierpnia o godz. 16:00 w ramach 2 kolejki zagramy na wyjeździe z solidną Mrągowią Mrągowo.

Mrągowia to 6 drużyna zeszłego sezonu forBET IV ligi. W obecnym sezonie w 1 kolejce na wyjeździe pokonali beniaminka Romintę Gołdap 3:0. Bramki zdybowali dwie Przemysław Rybkiewicz i Eryk Kosek. Mrągowia przed sezonem pozyskała trzech doświadczonych zawodników m.in. Przemysława Rybkiewicz, Łukasza Kuśnierza czy też Mateusza Skonieczkę.

GKS Wikielec udanie zadebiutowali na boiskach forBET IV ligi pokonując u siebie Huragan Morąg 3:0. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny w nowym sezonie strzelił Arai Kentaro, drugą nowy nabytek Wiktor Preuss.

Będzie to z pewnością jedno z ciekawszych spotkań 2 kolejki forBET IV ligi. Obie drużyny mają na swoim koncie po 3 punkty, a już jutro przekonamy się kto zdobędzie kolejne zwycięstwo, czy może drużyny podzielą się punktami.

Sędziowie: W.Trochim (sędzia główny), S.Wiśniewski (asystent nr 1), D.Bugajski (asystent nr 2).