Zapowiedź meczu z Mamrami Giżycko [RELACJA LIVE]

Kibice Gieksy! Już jutro, tj. 18.05.2022 r. rozegramy zaległy ligowy mecz, a naszym rywalem będzie sąsiad ze strefy spadkowej - Mamry Giżycko.

Zanosi się na wyrównany bój o ważne 3 punkty, nikt tutaj nie będzie grał na pół gwizdka, każdy piłkarz zostawi serducho na murawie, żeby przyłożyć się do zwycięstwa swojej drużyny. Nasze ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej zakończyło się przegraną, ulegliśmy wtedy ekipie z Giżycka 1:2, więc teraz liczymy na udany rewanż. Do składu po pauzowaniu za kartki wraca niezawodny Hubert Otręba. W drużynie z Giżycka zabraknie najbardziej doświadczonego zawodnika Łukasza Brozia, który będzie musiał pauzować w tym meczu za nadmiar kartek. W zestawieniu trzech ostatnich meczów to Mamry wypadają nieznacznie lepiej: wygrana z Wisłą Szczuczyn 2:1, wygrana z Unią Skierniewice 2:1 i porażka w ostatniej kolejce z Polonią Warszawa 0:2. GKS Wikielec pokonał wysoko Broń Radom (4:1), a później podzielił się punktami z Pelikanem Łowicz (1:1) i rezerwami ŁKS-u (0:0).  Najlepszymi strzelcami w drużynie naszych najbliższym rywali są: Szymon Łapiński (5 goli), Mariusz Bucio (4 gole) i Krystian Wiszniewski (4 gole).  U nas wciąż po 6 strzelonych bramek mają Michał Jankowski i Hubert Otręba. Obaj panowie będą mieli szanse na powiększenie swoich dorobków i na to liczymy!

Transmisja ze spotkania  będzie dostępna na YouTube na kanale MAMRY TV. (KLIKNIJ TUTAJ)