Zapowiedź meczu z Mamrami Giżycko [LINK DO RELACJI LIVE]

Zapowiedź meczu z Mamrami Giżycko [LINK DO RELACJI LIVE]

W piątek 17 września o godz. 18:00 na oficjalne otwarcie budynku klubowego przyjeżdża beniaminek dobrze nam znany Mamry Giżycko.

Mamry to drużyna zajmująca obecnie ostatnią pozycję w tabeli z 4 punktami na koncie. O dziwo wszystkie punkty mamry zdobyły na wyjeździe pokonując Znicz Biała Piska i remisując z Pelikanem Łowicz. W ostatnim meczu przegrali u siebie z rezerwami ŁKS Łódź 3:1. Jeśli chodzi o najskuteczniejszego strzelca to takiego nie ma. Jest sześciu zawodników po jednym golu. W meczu na pewno nie zagrają dwaj ofensywni zawodnicy Paweł Dymiński i Michał Świderski z powodu kontuzji oraz pauzujący za kartki kapitan drużny Łukasz Broź.

GKS Wikielec zanotował po trzech zwycięstwach drugą porażkę w sezonie i spadliśmy na 6 miejsce w tabeli. Najlepszymi strzelcami są Szymon Masiak i Michał Jankowski z trzema bramkami. Nikt nie pauzuje za kartki. Będzie to doskonała okazja by wrócić na zwycięską ścieżkę w meczu derbowym woj. Warmińsko-Mazurskiego.

Oprócz meczu derbowego jest to też dzień oficjalnego otwarcia budynku klubowego z którego po raz pierwszy w piątek wybiegną zawodnicy obu drużyn.

Otwarcie połączone z piknikiem od godz. 17:00. Wstęp wolny

NA ŻYWO: Na kanale YouTube planowana jest transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.

Zobacz także: