Zapowiedź meczu z Mamrami Giżycko

W sobotę 15 października o godz. 14:00 w ramach 11 kolejki zagramy na wyjeździe z Mamrami Giżycko.

Mamry to obecnie 4 drużyna w lidze. Po 9 kolejkach Polonia ma na swoim koncie 18 punktów (6 wygranych i 4 porażki) i bilansem bramkowym 25-21 tracąca do lidera 7 punktów. W ostatnim meczu przegrali niespodziewanie w Gołdapi z tamtejszą Romintą 3:2. Najlepszym strzelcem z w drużynie z Giżycka jest Paweł Drażba z 6 bramkami na koncie.

GKS Wikielec w ostatniej kolejce odniósł szóste z rzędu zwycięstwo pokonując u siebie Olimpię II Elbląg 3:1. Nikt nie pauzuje za kartki i trener Damian Jarzembowski będzie miał do dyspozycji aktualnie wszystkich dostępnych zawodników. Ostatni raz z Mamrami Giżycko Gieksa grała w poprzednim sezonie w III lidze (przegrana u siebie 2:1 i wygrana na wyjeździe 1:0). Najlepszym strzelcem w Gieksie jest Arai Kentaro z 8 bramkami w sezonie.

Sędziowie: D.Kossakowski (sędzia główny), J.Makowski (asystent nr 1), A.Lewkowicz (asystent nr 2).

NA ŻYWO: Na kanale YouTube (MAMRY TV) planowana jest transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.