Zapowiedź meczu z LZS OHI Frednowy w II rundzie WPP

W środę 25 sierpnia o godz. 17:00 we Frednowy rozegramy mecz w II rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski z LZS OHI Frednowy.

LZS OHI Frednowy to drużyna grająca na co dzień w A-klasie gr.4. Po rozegraniu trzech kolejek zajmuje przed ostatnie miejsce (1 remis i 2 porażki). Przed meczem z naszą drużyną w II rundzie musieli przejść wcześniej dwie rundy. W rundzie przed wstępnej pokonali Gminę Kozłowo 6:0, a w I rundzie wygrali z Amatorską drużyną piłkarską Działdowa 5:1.

GKS Wikielec z pewnością będzie chciał dać odpocząć podstawowym zawodnikom i dać możliwość pokazania się trenerowi tym którzy do tej pory grali mniej. Przypomnijmy, że już w sobotę 28 sierpnia Gieksa zagra kolejny mecz ligowy do Wikielca przyjedzie lider rozgrywek Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Sędzią głównym tego spotkania będzie Michał Kochanowski.