Zapowiedź meczu z  ŁKS-em ŁÓDŹ [RELACJA LIVE]

Zapowiedź meczu z ŁKS-em ŁÓDŹ [RELACJA LIVE]

Piłkarskie emocje jeszcze do końca nie opadły po niedzielnym remisie Gieksy, kiedy to nasi piłkarze po bramce zdobytej przez Huberta Otrębę, przywieźli z Łowicza jeden punkt. A już dziś zapraszamy Was na jutrzejsze spotkanie z rezerwami ŁKS-u, które zostanie rozegrane na stadionie w Wikielcu i rozpocznie się o godzinie 17:00.

Kolejny ważny mecz do rozegrania, kolejny mocny rywal do rozpracowania i kolejne sportowe wyzwanie przed nami.  Po zmianie trenera wydaje się, że „coś się ruszyło” w dobrą stronę, jeśli chodzi o nasz zespół. Wygrana w Pucharze Polski po rzutach karnych i bardzo emocjonującym meczu z Dobrym Miastem, wygrana w pięknym stylu z Bronią Radom (4:1) i remis z Pelikanem, to już są pozytywne akcenty, które utrzymują w nas nadzieję, że obronimy się przed spadkiem z III ligi.

ŁKS II jest wyżej od nas w tabeli,  przeplata zwycięstwa z remisami i porażkami - ostatnie spotkanie z Pelikanem Łowicz przegrał 0:2, zanotował remis z Bronią Radom i pokonał u siebie Mamry Giżycko 2:1. Jest to groźna i solidna drużyna. Nasze ostatnie bezpośrednie starcie zakończyło się remisem 2:2. Warto tutaj wspomnieć, że przegrywaliśmy w tamtym meczu 2:1 i w siódmej minucie doliczonego  czasu gry Hubert Otręba zdobył bramkę na wagę jednego punktu.  Łodzianie strzelą dużo bramek, ale też sporo ich tracą, a najlepszymi strzelcami w ich ekipie są: Aleksander Ślęzak (9 goli) i Łukasz Dynel (7 goli). W naszym zespole w tej statystyce prowadzi Michał Jankowski z Hubertem Otrębą, obaj zanotowali do tej pory po 6 strzelonych bramek.

Mecz posędziuje trójka arbitrów z Kujawsko-Pomorskiego ZPN Piotr Wiśniewski (sędzia główny), Rafał Kosek (sędzia asystent nr 1), Piotr Mirż (sędzia asystent nr 2).

Mecz będzie można obejrzeć poprzez płatną transmisję (tutaj link zakup dostęp do transmisji)

Zobacz także: