Zapowiedź meczu z ŁKS-em II Łódź

W sobotę 9 października o godz. 15:30 w ramach 12 kolejki zagramy na wyjeździe z rezerwami ŁKS-u Łódź.

ŁKS II to drużyna sąsiadująca z naszą drużyną zajmującą obecnie 12 miejsce z 13 punktami na koncie. W ostatniej kolejce rezerwy pauzowały. W 10 kolejce przegrały w Łowiczu 3:0. W pięciu dotychczasowych meczach u siebie wygrali trzykrotnie. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Aleksander Ślęzak z 5 bramkami. W drużynie poza młodzieżą gra kilku doświadczonych m.in. Łukasz Dynel bramkostrzelny napastnik występujący w poprzednim sezonie w KS Kutno, Aleksander Ślęzak 28-letni zawodnik grał w pierwszej drużynie ŁKS-u, Sokole Aleksandrów Ł. czy też RKS-ie Radomsko oraz Damian Nowacki grał w takich klubach jak: Sokół Aleksandrów Ł., Stal Rzeszów, Warta Sieradz. W meczu nikt nie pauzuje za kartki i rezerwy najprawdopodobniej wystąpią w najsilniejszym składzie.

GKS Wikielec w końcu zapunktował remisując u siebie z Pelikanem Łowicz 1:1. Zajmuje 11 miejsce w tabeli z 13 punktami tyle samo co nasz najbliższy przeciwnik. W meczach wyjazdowych gramy nie tak źle bo z bilansem (1 wygrana, 2 remisy i 2 porażki). Najlepszym strzelcem w Gieksie jest Szymon Masiak 4 bramkami.

Sędzią głównym tego spotkania będzie Maciej Habuda - Dolnośląski ZPN.

Nie jest planowana transmisja na żywo.