Zapowiedź meczu z Legionovią Legionowo [LINK DO RELACJI LIVE]

W sobotę 16 października o godz. 15:00 w ramach 14 kolejki zagramy u siebie z liderem tabeli Legionovią Legionowo.

Legionovia to obecnie zdecydowany lider z 32 punktami na koncie i mający 7 punktów przewagi nad drugą drużyną. W ostatniej kolejce Legionovia pokonała u siebie naszego ostatniego przeciwnika 4:2. Była to piąta wygrana z rzędu w lidze. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Michał Bajdur z 6 bramkami. W meczu nikt nie pauzuje za kartki i lider przyjdzie do Wikielca najprawdopodobniej w najsilniejszym składzie.

GKS Wikielec po raz drugi raz z rzędu zremisował tym razem z rezerwami ŁKS-u II Łódź 2:2. W 13 kolejce Gieksa pauzowała, co spowodowało, że spadliśmy na 13 miejsce w tabeli z 14 punktami. Najlepszym strzelcem w drużynie z Wikielca jest Szymon Masiak z 5 bramkami. Miejmy nadzieję, że zespół postawi się liderowi i sprawi niespodziankę.

Arbitrem tego spotkania będzie Mateusz Bieszke (sędzia główny) z Pomorskiego ZPN.

NA ŻYWO: Na kanale YouTube planowana jest transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.