Zapowiedź meczu z Legią II Warszawa [RELACJA LIVE]

W przedświąteczną sobotę (16 kwietnia) jedziemy do Urszulina, aby zagrać wyjazdowy mecz z Legią II Warszawa.

Najbliższe spotkanie z rezerwami Legii to poważny sprawdzian dla naszych piłkarzy. Zespół rywala plasuje się w górnej części tabeli, na czwartym miejscu. W ich drużynie najlepszymi strzelcami są: Dawid Dzięgielewski (9 goli) i Szymon Włodarczyk (10 goli), w naszej natomiast Michał Jankowski, który 6 razy umieścił futbolówkę w bramce w ligowych spotkaniach. Mamy przed sobą mocnego rywala, z dobrymi nazwiskami w składzie, być może pojawią się nazwiska z pierwszego zespołu (brak gry w "jedynce" lub puaza z powodu kartek), ale to zawsze jest pewna niewiadoma, natomiast nasi piłkarze potrafią się zmobilizować i swoją metodyczną i efektywną grą zaskoczyć każdego.

W środę (13 kwietnia) legioniści rozegrali zaległy mecz z Bronią Radom, który przegrali 3:1 i oddalili się mocno od fotela lidera III ligi grupy I. Gieksa natomiast po bardzo dobrej grze całej drużyny zremisowała 1:1 w 25. kolejce ze Zniczem Biała Piska. To już kolejny mecz, w którym pokazujemy, że potrafimy rozegrać piłkę, pójść za akcją, nie odpuszczać, zagrozić bramce rywala i skutecznie bronić swojej. Czekamy na zwycięstwo, chociaż liczy się każdy zdobyty punkt!

Mecz posędziuje trójka arbitrów z Lubelskiego ZPN Paweł Sitkowski (sędzia główny), Piotr Jamrowski (sędzia astystent nr 1), Patryk Zielant (sędzia astystent nr 2).

Mecz będzie można najprawdopodobniej obejrzeć na kanale Akademia Piłkarska Legia Warszawa.