Zapowiedź meczu z Legią II Warszawa [RELACJA LIVE]

Zapowiedź meczu z Legią II Warszawa [RELACJA LIVE]

W przedświąteczną sobotę (16 kwietnia) jedziemy do Urszulina, aby zagrać wyjazdowy mecz z Legią II Warszawa.

Najbliższe spotkanie z rezerwami Legii to poważny sprawdzian dla naszych piłkarzy. Zespół rywala plasuje się w górnej części tabeli, na czwartym miejscu. W ich drużynie najlepszymi strzelcami są: Dawid Dzięgielewski (9 goli) i Szymon Włodarczyk (10 goli), w naszej natomiast Michał Jankowski, który 6 razy umieścił futbolówkę w bramce w ligowych spotkaniach. Mamy przed sobą mocnego rywala, z dobrymi nazwiskami w składzie, być może pojawią się nazwiska z pierwszego zespołu (brak gry w "jedynce" lub puaza z powodu kartek), ale to zawsze jest pewna niewiadoma, natomiast nasi piłkarze potrafią się zmobilizować i swoją metodyczną i efektywną grą zaskoczyć każdego.

W środę (13 kwietnia) legioniści rozegrali zaległy mecz z Bronią Radom, który przegrali 3:1 i oddalili się mocno od fotela lidera III ligi grupy I. Gieksa natomiast po bardzo dobrej grze całej drużyny zremisowała 1:1 w 25. kolejce ze Zniczem Biała Piska. To już kolejny mecz, w którym pokazujemy, że potrafimy rozegrać piłkę, pójść za akcją, nie odpuszczać, zagrozić bramce rywala i skutecznie bronić swojej. Czekamy na zwycięstwo, chociaż liczy się każdy zdobyty punkt!

Mecz posędziuje trójka arbitrów z Lubelskiego ZPN Paweł Sitkowski (sędzia główny), Piotr Jamrowski (sędzia astystent nr 1), Patryk Zielant (sędzia astystent nr 2).

Mecz będzie można najprawdopodobniej obejrzeć na kanale Akademia Piłkarska Legia Warszawa.

Zobacz także: