Zapowiedź meczu z Legią II Warszawa [LINK DO RELACJI LIVE]

W środę 8 września o godz. 16:30 zagramy u siebie z trzecim zespołem w tabeli Legią II Warszawa.

Legia II to drużyna zajmująca obecnie 3 miejsce z 9 punktami na koncie tyle samo ile nasza drużyna z tym, że rezerwy mają o jeden mecz mniej rozegrany z racji pauzy w pierwszej kolejce. W ostatnim meczu wygrali u siebie z ŁKS II Łódź 2:1. Najlepszym strzelcem jest Wiktor Kamiński z trzema trafieniami. Do rezerw dołączyli dwaj doświadczeni zawodnicy Arkadiusz Ciach ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i Dawid Dzięgielewski z Unii Skierniewice. Poza nimi jest także doświadczony obrońca i zarazem kapitan Inaki Astiz. W poprzednim sezonie drużyny spotkały się tylko raz i Legia II wygrała wysoko 6:1.

GKS Wikielec zanotował największy skok w ligowej tabeli po ostatniej kolejce bo aż o 6 oczek w górę. Jest to druga wygrana z rzędu tym razem pierwsza wyjazdowa wygrana ze Zniczem Biała Piska 2:1. Najlepszym strzelcem jest Szymon Masiak z trzema bramkami.

NA ŻYWO: Na kanale YouTube planowana jest transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.