Zapowiedź meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki

W sobotę 12 czerwca o godz. 17:00 rozegramy ostatni mecz u siebie z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Do najbliższego przeciwnika tracimy cztery punkty.

Lechia to obecnie 11 drużyna w tabeli z 47 punktami. W ostatnich trzech spotkaniach Tomaszowianie wygrali dwa spotkania i jeden zremisowali. W ostatniej kolejce wygrali skromnie 1:0 z KS Wasilków. Z tego co wiemy to raczej nikt nie pauzuje za kartki, więc nasz rywal zagra w najmocniejszym zestawieniu. Najprawdopodobniej jedynie w Wikielcu nie zobaczymy kontuzjowanego Dominika Stępnia. Najlepszymi strzelcami drużyny są Patryk Jakubczyk i Artur Amroziński z 7 bramkami w lidze. Lechici wyruszyli dzień przed meczem by rozegrać z nami mecz.

GKS Wikielec ostatni swój mecz wygrał u siebie z RKS Radomsko 2:0. W pierwszym starciu obu ekip lepsza była nasza drużyna, gdzie wygraliśmy 1:2 po bramkach Michała Jankowskiego i Sebastiana Szypulskiego. Nikt nie pauzuje za kartki. Najlepszym strzelcem GKS-u na ligowych boiskach jest Michał Jankowski z 18 bramkami.

Nie jest planowana transmisja live z tego spotkania. Proszę śledzić nas na facebooku. Zapraszamy kibiców na stadion.

Zdjęcie: lechiatm.pl