Zapowiedź meczu z Lechią Tomaszów Maz. [LINK DO RELACJI LIVE]

W sobotę 28 sierpnia o godz. 14:00 do Wikielca przyjeżdża obecny lider rozgrywek Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Lechia to drużyna zajmująca pierwsze miejsce w tabeli z 9 punktami (3 wygrane i jedna porażka). Najlepszymi strzelcami Tomaszowa Mazowieckiego są Klim Morenkov i Artur Amroziński z dwoma trafieniami na koncie. W poprzednim sezonie Lechia przegrała u siebie z nami 2:1, natomiast u nas wygrała Lechia 1:0.

GKS Wikielec to jedna z trzech drużyn w lidze, której nie udało się jeszcze posmakować zwycięstwa. Zajmujemy 16 miejsce z dorobkiem 3 punktów. Najlepszym przełamaniem na pierwsze 3 punkty miejmy nadzieje okaże się lider z Tomaszowa Mazowieckiego. Najlepszymi strzelcami po jednej bramce są Szymon Masiak, Adrian Korzeniewski i Mateusz Jajkowski.

NA ŻYWO: Na kanale YouTube planowana jest transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.