Zapowiedź meczu z KS Wasilków

W sobotę 19 czerwca o godz. 17:00 rozegramy ostatni mecz lidze z KS Wasilków. Jest to ostatnia drużyna w tabeli.

KS Wasilków zajmuje ostatnią pozycję w tabeli z 15 punktami. W ostatnim meczu przegrali bardzo wyraźnie z Sokołem Aleksandrów Łódzki 9:1. Na inaugurację ligi wygraliśmy u siebie z KS Wasilków 5:1. Najlepszymi strzelcami drużyny są Jakub Jakimiuk i Grzegorz Makal z 5 bramkami na koncie.

GKS Wikielec ostatni swój mecz bardzo ważny niestety przegrał u siebie z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:1. Najlepszym strzelcem GKS-u na ligowych boiskach jest Michał Jankowski z 18 bramkami.

Jest to mecz, który daje nam matematyczne szanse pozostania w III lidze pod warunkiem, że spełni się kilka warunków:
- GKS Wikielec musi wygrać ośmioma bramkami przy ewentualnej porażce Broni lub Pelikana jedną bramką.

Jest jeszcze jedna opcja. Nasz klub odwołał się od decyzji PZPN-u o kasacji wyniku z boiska i przywrócenia walkowera przyznanego przez Łódzki ZPN, który odpowiada za rozgrywki III ligi w tym sezonie. Jednak na decyzję będziemy musieli poczekać po rozegraniu ostatniej kolejki.

Zapraszamy do przypomnienia sobie meczu z 1 kolejki kiedy to u siebie wygraliśmy 5:1 z KS Wasilków.