Zapowiedź meczu z KS Kutno [LINK DO RELACJI LIVE]

Zapowiedź meczu z KS Kutno [LINK DO RELACJI LIVE]

W najbliższą sobotę 22 maja o godz. 16:00 zagramy kolejny wyjazd tym razem z KS Kutno. Będzie to pierwszy mecz zespołu z Kutna przy obecności kibiców. Na tą chwilę nie wiemy jeszcze czy z KS Kutna przeprowadzi transmisję na żywo z tego spotkania. Jak tylko się dowiemy poinformujemy wszystkich.

KS Kutno to obecnie lider grupy spadkowej mający na koncie 47 punktów i z bilansem 14-5-10. Ostatni swój mecz wygrali na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:4. Najbardziej doświadczonym zawodnikiem jest Łukasz Broź, który przyszedł do klubu tej wiosny grający w takich klubach jak: Widzew Łódź, Legia Warszawa, czy ostatnio Śląsk Wrocław. Najlepszym strzelcem drużyny z KS Kutno jest Łukasz Dynel z 10 bramkami w lidze.

GKS Wikielec po niespodziewanej porażce w 1/2 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski z Olimpią Olsztynek, będziemy chcieli szybko się zrehabilitować. W pierwszym meczu u siebie wygraliśmy z Kutnem 2:0. Najlepszym strzelcem GKS-u na ligowych boiskach jest Michał Jankowski z 13 bramkami.

Lista wyjazdów:
1. Mrągowia Mrągowo 5 maja (środa)
2. Pelikan Łowicz 8 maja (sobota)
3. Huragan Morąg 15 maja (sobota)
4. Olimpia Olsztynek 19 maja (środa)
5. KS Kutno 22 maja (sobota)
6. Ursus Warszawa 26 maja (środa)

Zapraszamy do przypomnienia sobie meczu z 7 kolejki kiedy to u siebie wygraliśmy 2:0 z KS Kutno.

Zobacz także: