Zapowiedź meczu z KS Kutno

W sobotę 21 sierpnia o godz. 17:00 rozegramy 4 kolejkę sezonu 2021/22 w lidze z KS Kutno.

KS Kutno w dotychczasowych spotkaniach odniósł jedną wygraną i dwukrotnie musieli uznać wyższość drużyny przeciwnej. W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z ŁKS II Łódź 2:1. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Adam Patora z dwoma bramki na koncie.

GKS Wikielec w ostatniej kolejce ponownie remisuje tym razem 2:2 u siebie z Sokołem Aleksandrów Łódzki. W poprzednim sezonie w Kutnie padło, aż osiem bramek- wynik 4:4. Do strzelców tego sezonu poza Szymonem Masiakiem dołącza Adrian Korzeniewski i Mateusz Jajkowski.

Podczas meczu z Sokołem był widoczny trener Kutna Dominik Tomczak, który przyglądał się grze naszego zespołu.

Sędzią głównym tego spotkania będzie Piotr Marcinkowski z ramienia Mazowieckiego-ZPN.