Zapowiedź meczu z Jeziorakiem Iława [RELACJA LIVE]

W sobotę 12 listopada o godz. 13:00 w ramach 15 kolejki zagramy na wyjeździe drugi mecz derbowy tym razem w hicie kolejki z Jeziorakiem Iława. Zmierzy się pierwsza z drugą drużyna w tabeli.

Jeziorak to obecnie wicelider forBET IV ligi. Po 14 kolejkach Jeziorowcy mają na swoim koncie 29 punktów (9 wygrane, 2 remisy i 3 porażki) i bilansem bramkowym 41-20. Do lidera tracą 6punktów. W ostatnim meczu drużyna z Iławy pokonała gładko na wyjeździe Romintę Gołdap 4:0.
Najlepszymi strzelcami w drużynie z Iławy są Michał Bartkowski i Kota Imamoto z 6 bramkami na koncie.

GKS Wikielec w ostatniej kolejce wygrał u siebie w derbach powiatu z Motorem Lubawa 2:0. Nikt nie pauzuje za kartki i trener Damian Jarzembowski będzie miał do dyspozycji aktualnie wszystkich dostępnych zawodników. Ostatni raz z Jeziorakiem Iława Gieksa grała w lidze po raz ostatni w sezonie 2019/20 (wygrana 2:1 na wyjeździe). Najlepszym strzelcem w Gieksie jest Arai Kentaro z 11 bramkami w sezonie.

Sędziowie: Ł.Dobrzyński (sędzia główny), J.Makowski (asystent nr 1), M.Pereszczako (asystent nr 2).

NA ŻYWO: Mecz będzie można obejrzeć poprzez płatną transmisję (tutaj link zakup dostęp do transmisji).