Zapowiedź meczu z Jagiellonią II Białystok [LINK DO RELACJI LIVE]

Zapowiedź meczu z Jagiellonią II Białystok [LINK DO RELACJI LIVE]

W niedzielę 21 listopada o godz. 13:00 w ramach 19 kolejki zagramy na wyjeździe z rezerwami Jagiellonii Białystok. Będzie to pierwszy mecz nowego trenera Piotra Zajączkowskiego.

Jagiellonia to obecnie 12 drużyna w lidze z dorobkiem 21 punktów. W ostatniej kolejce Jagiellonia zremisowała na wyjeździe z ŁKS-em II Łódź 3:3. W meczach u siebie rezerwy z Białegostoku dwa razy wygrali, 2 razy zremisowali i trzy razy ponosili porażki. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Hubert Karpiński z 10 bramkami. W meczu nikt nie pauzuje za kartki.

GKS Wikielec po trzeciej porażce postanowiła zmienić trenera Łukasza Suchockiego. Będzie to drugie podejście Piotra Zajączkowskiego w barwach Gieksy. Przypomnijmy w poprzednim sezonie obecny trener zastąpił Wojciecha Tarnowskiego w dwóch meczach z powodu covida. W poprzednim sezonie zremisowaliśmy z najbliższym rywalem 2:2. Najlepszym strzelcem w drużynie z Wikielca jest Szymon Masiak z 5 bramkami.

Arbitrem tego spotkania będzie Bartosz Banasiak (sędzia główny) z Łódzkiego ZPN.

NA ŻYWO: Na kanale YouTube (jagatv) planowana jest transmisja live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.

Zobacz także: