Zapowiedź meczu z Huraganem Morąg [LINK DO RELACJI LIVE]

Mecz z Huraganem Morąg będzie to 3 z 6 wyjazdów najbliższym czasie. Do Morąga nasz zespół jedzie w dobrych nastrojach po ostatniej wyjazdowej wygranej. Mecz odbędzie się 15 maja (sobota) o godz. 17:00. Będzie to pierwszy mecz po długim czasie, kiedy to na trybunach zasiądą kibice.

Huragan to obecnie przedostatni zespół w tabeli z 19 punktami na koncie. Ostatnie trzy spotkania Morążanie zdobyli 1 punkt (1 remis z RKS Radomsko 2:2 i 2 porażki u siebie z Błonianką Błonie 0:2 i ostatnio z Lechią Tomaszów Mazowiecki 4:2). Najlepszym strzelcem drużyny z Huragana jest nowy nabytek w przerwie zimowej Youri Roseboom, który zdążył już strzelić 5 bramek.

GKS Wikielec w dobrym stylu wygrał ostatni mecz z Pelikanem 0:2. Od kiedy drużynę przejął Łukasz Suchocki Gieksa jest na fali wznoszącej, gdzie zdobyła 10 punktów w czterech meczach. Dobra wiadomość to taka, że do treningów wrócili już Sebastian Szypulski i Adrian Korzeniewski, czy zagrają w meczu z Huraganem to już podejmie decyzję trener. Najlepszym strzelcem GKS-u jest Michał Jankowski z 12 bramkami.

Lista wyjazdów:
1. Mrągowia Mrągowo 5 maja (środa)
2. Pelikan Łowicz 8 maja (sobota)
3. Huragan Morąg 15 maja (sobota)
4. Olimpia Olsztynek 19 maja (środa)
5. KS Kutno 22 maja (sobota)
6. Ursus Warszawa 26 maja (środa)

Zapraszamy do przypomnienia sobie meczu z 5 kolejki kiedy to u siebie wygraliśmy 3:1 z Huraganem Morąg.

NA ŻYWO: Na kanale WikielecTV na platformie YouTube planujemy przeprowadzić transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.

Jeśli pozwolą warunki techniczne i pogodowe transmisja rozpocznie się o godz. 16:50.