Zapowiedź meczu z Granicą Kętrzyn

W sobotę 27 sierpnia o godz. 15:00 w 4 kolejce zagramy na wyjeździe z siódmą drużyną w tabeli Granicą Kętrzyn.

Granica w dotychczasowych trzech meczach zdobyła 5 punktów i bilansem bramkowym 6-4. W meczu u siebie zremisowała 2:2 ze Zniczem Biała Piska. W zespole gospodarzy nie ma zawodnika, który miałby więcej niż dwie strzelone bramki w lidze. W ostatniej kolejce kętrzynianie zremisowali również 2:2 na wyjeździe z beniaminkiem Romintą Gołdap. Granica w I rundzie po dogrywce pokonała zeszłorocznego finalistę Stomil II Olsztyn 3:1.

GKS Wikielec z 5 punktami na koncie zajmuje 5 miejsce w tabeli. Do tej pory wygrali dwa spotkania i jedno przegrali. Po środowej porażce w karnych drużyna szybko musi się przestawić na ligę. Obie drużyny po pucharze mają w nogach 120 minut i z pewnością każda z drużyn odczuje trudy jutrzejszego spotkania. Najlepszym strzelcem w Gieksie jest Arai Kentaro z dwoma bramkami. Ostatni raz z Granicą graliśmy w sezonie 2019/20 kiedy to rozegrano tylko rundę jesienną, ponieważ wtedy wybuchła pandemia. Wygraliśmy w Kętrzynie 9:1. Był to również sezon w którym GKS wygrał wszystkie swoje mecze.

Sędziowie: D.Wiśniewski (sędzia główny), A.Jerszewski (asystent nr 1), S.Piskorz (asystent nr 2).