Zapowiedź meczu z DKS-em Dobre Miasto

W sobotę 20 sierpnia o godz. 17:00 w ramach 3 kolejki zagramy mecz u siebie z DKS-em Dobre Miasto.

Rominta to 9 drużyna obecnego sezonu. W dwóch pierwszych kolejkach nasz najbliższy przeciwnik przegrał na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska 4:2 oraz wygrał u siebie z beniaminkiem ligi Romintą Gołdap 4:1. Najlepszym strzelcem DKS-u jest Damian Lubak z trzema bramkami na koncie. Damian Lubak za czasów trenera Wojciecha Tarnowskiego zagrał w barwach Gieksy w jednym sparingu z Polonią Lidzbark Warmiński.

GKS Wikielec po dwóch kolejkach zajmuje 6 miejsce z bilansem jednej wygranej i jednej porażki. W ostatniej kolejce GKS przegrał z Mrągowią Mrągowo 2:1, a jedyną bramkę z rzutu karnego strzelił Mateusz Jajkowski. DKS jest dobrze znaną drużyną, ponieważ w poprzednim Wojewódzkim pucharze mierzyliśmy się z tą drużyną. Po zaciętym meczu Gieksa wygrała ten mecz dopiero po karnych.
Będzie to z pewnością dobry moment, by wrócić na zwycięską ścieżkę w forBET IV lidze.

Sędziowie: M.Godlejewski (sędzia główny), D.Sadowski (asystent nr 1), M.Kochanowski (asystent nr 2).