Zapowiedź meczu z DKS Dobre Miasto

Zapowiedź meczu z DKS Dobre Miasto

Już jutro (27 kwietnia) rozegramy kolejny pucharowy mecz. Tym razem jedziemy do Dobrego Miasta, aby zagrać z tamtejszym DKS-em w ramach 1/4 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Nasz najbliższy rywal występuje w IV lidze i zajmuje bezpieczną siódmą pozycję w tabeli. Do tej pory zgromadził 34 punkty, może pochwalić się dziesięcioma wygranymi, czterema remisami i ośmioma porażkami. Drużyna pod wodzą Macieja Szostka będzie gościła na swoim stadionie Gieksę, która obecnie przeżywa kryzys i pozostaje w rundzie wiosennej bez ligowego zwycięstwa. Wciąż zajmuje miejsce w strefie spadkowej, a z każdą kolejką czas ucieka. Czekają nas mecze z mocnymi rywalami, jednak wszyscy fani klubu liczą na przełom i uratowanie drużyny przed spadkiem z III ligi. 25 kwietnia nastąpiło przemeblowanie w sztabie trenerskim. Główny trener pan Piotr Zajączkowski, w obliczu słabych wyników, które pod jego wodzą osiągał GKS, pożegnał się z klubem (złożył rezygnację), a na jego miejsce powołany został Damian Jarzembowski (więcej o zmianie na stanowisku trenera w artykule: https://gkswikielec.pl/aktualnosci/zmiana-na-stanowisku-pierwszego-trenera-gks-wikielec). Może nowe i świeże spojrzenie na drużynę przyniesie nam owoce w postaci zwycięstw. Liczymy na to!

Drogę do 1/4 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski oba kluby przeszły dosyć swobodnie, wygrywając wszystkie mecze, pewnie awansując w kolejnych fazach rozgrywek.  W 1/8 finału DKS pokonał Omulew Wielbark 3:1, a nasza drużyna rozgromiła Dąb Kadyny 8:1.

Mecz posędziuje trójka arbitrów: Szczerbowicz (sędzia główny), Makowski (sędzia asystent nr1), Mucha (sędzia asystent nr2).

Nie przewidziano transmisji z tego spotkania.

Zobacz także: