Zapowiedź meczu z Concordią Elbląg

Zapowiedź meczu z Concordią Elbląg

W środę 24 sierpnia o godz. 17:00 w I rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski zagramy z III-ligową Concordią Elbląg.

Concordia to nasz przedstawiciel z woj. Warmińsko-Mazurskiego na szczeblu III ligi. Niestety po raz kolejny pokazuje jaki duży jest przeskok między III, a IV ligą. Nasz najbliższy przeciwnik w czterech dotychczasowych spotkaniach raz zremisował i trzy razy schodził z boiska pokonany (przegrana z ŁKS II Łódź 2:0, Legionovia Legionowo 4:2, Jagiellonia II Białystok 5:2 oraz remis bezbramkowy z Unią Skierniewice), co daje jeden punkt i 17 miejsce w tabeli z bilansem bramkowym (4-11)
W minionej kolejce elblążanie grali na wyjeździe z rezerwami Jagielloni i przegrali wysoko 5:2.
Z Concordią po raz ostatni graliśmy w sezonie 2020/21 kiedy obie drużyny grały w III lidze. U siebie padł remis 0:0, natomiast na wyjeździe Gieksa przegrała 4:3.

GKS Wikielec i Concordia Elbląg to z pewnością najciekawsze spotkanie już na tym etapie rywalizacji. Będzie to ciekawe przetarcie przed ligą z Granicą Kętrzyn oraz to na co wszyscy czekają, czyli hitowe spotkanie w Fortuna Puchar Polski z I-ligowym Zagłębiem Sosnowiec.
Gieksa na własnym terenie gra bardzo skutecznie czego efektem są dwie wygrane w lidze z bilansem 5 bramek zdobytych i 0 straconych.

Sędziowie: M.Karbowski (sędzia główny), J.Makowski (asystent nr 1), K.Mucha (asystent nr 2).

Zobacz także: