Zapowiedź meczu z Bronią Radom [RELACJA LIVE]

Zapraszamy naszych wiernych kibiców na mecz z Bronią Radom, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 30 kwietnia na stadionie w Wikielcu. Początek zaplanowany jest na godzinę 12:00.

GKS Wikielec w Wojewódzkim Pucharze Polski idzie jak burza, w ćwierćfinale, który został rozegrany w środę 27 kwietnia, pokonał po rzutach karnych DKS Dobre Miasto i awansował do dalszej fazy rozgrywek, czyli półfinałów. Gorsza sytuacja klaruje się w ligowej tabeli, bo strefa spadkowa to nie jest zdecydowanie nasze miejsce. Spotkanie z Bronią Radom, która plasuje się na dziesiątym miejscu w tabeli, będzie na pewno trudne i wymagające, mimo że zagramy przed własną publicznością. Podopieczni Michała Łuczaka w ostatniej kolejce gościli u siebie rezerwy ŁKS-u, mecz zakończył się podziałem punktów (1:1). Gieksa, która przeżywa kryzys, przegrała z Pilicą Białobrzegi (0:2). Liderem strzelców w drużynie z Radomia jest Michał Kiełak, który zdobył do tej pory 7 goli. W naszej wciąż jest to niezawodny Michał Jankowski, który ma o jedno trafienie mniej.

Po zmianach personalnych w sztabie trenerskim liczymy na przełom w grze naszych piłkarzy, umiejętności są, a wszystko siedzi w głowie, wystarczy odpowiednie podejście, motywacja i mamy jeszcze realne szanse na wyjście ze strefy spadkowej.

Mecz posędziuje trójka arbitrów z Pomorskiego ZPN Mateusz Bieszke (sędzia główny), Jakub Bartlewski (sędzia asystent nr 1), Michał Skrzypiński (sędzia asystent nr 2).

Mecz będzie można obejrzeć poprzez płatną transmisję. (Kliknij tutaj i zakup dostęp do transmisji)