Zapowiedź meczu z Bronią Radom

W sobotę 25 września o godz. 17:00 w 10 kolejce zagramy na wyjeździe z Bronią Radom.

Broń to drużyna zajmująca 13 miejsce w tabeli z 10 punktami na koncie. W ostatnim mecz Broń przegrała na wyjeździe z rezerwami ŁKS 2:1. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Michał Kielak z dwoma bramkami. W meczu nie zagra pauzujący za kartki podstawowy zawodnik rodem z Brazylii Matheus Dias.

GKS Wikielec po dwóch porażkach z rzędu, będzie chciał szybko zrehabilitować się w meczu z Bronią. Najlepszymi strzelcami w Gieksie są Szymon Masiak i Michał Jankowski z trzema bramkami. Trener Łukasz Suchocki będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, nikt nie pauzuje za kartki.

Niestety nie jest planowana transmisja na żywo.

Arbitrem tego spotkania będzie Krzysztof Pachołek (sędzia główny) z Podkarpackiego ZPN.