Zapowiedź meczu rundy wstępnej z Ossą Biskupiec Pom.

Już jutro (30 lipca) rozegramy pierwszy oficjalny mecz w sezonie 2022/23, gdzie zagramy z dobrze nam znaną Ossą Biskupiec Pom w ramach rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Nasz najbliższy rywal występuje w lidze okręgowej. W poprzednim sezonie zajęła 6 miejsce w tabeli. Przed rozpoczęciem sezonu 2022/23 Ossa rozegrała dwa sparingi remis z Naprzód Jabłonowo Pom. (3:3) i przegrana z Powiślem Dzierzgoń (2:1). Nasz najbliższy przeciwnik zna bardzo dobrze naszą drużynę z racji tego, że od tego sezonu trener został Łukasz Suchocki zastępując na niej innego dobrego znajomego Patryka Wodzickiego. Podczas okienka transferowego Ossa pozyskała m.in. Mateusza Nehringa, Marka Lewickiego, Szymona Nastaja, Wiktora Łukaszewskiego, czy też napastnika Arkadiusza Konicza.

Mecz posędziuje trójka arbitrów: D.Szul (sędzia główny), J.Kancidrowski (sędzia asystent nr1), M.Sieradzki (sędzia asystent nr2).