Zapowiedź meczu I rundy z Drwęcą Nowe Miasto Lub.

Już jutro 30 lipca (piątek) o godz. 18:00 rozpoczynamy oficjalnie sezon 2021/22 meczem w I rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie.

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie gra na co dzień w lidze okręgowej. W poprzednim sezonie zajęła 9 miejsce w tabeli. Przygotowania rozpoczęli 1 lipca i rozegrali trzy mecze sparingowe. Wygrali wszystkie z nich (z Drewneks Sampława 3:1, KS Mroczno 7:2 i z KS Constract Lubawa 2:1).

GKS Wikielec do treningów po przerwie wrócili 12 lipca. W zespole pojawiło się sporo nowych twarzy w tym dużo młodzieżowców. Podczas okresu przygotowawczego rozegraliśmy 5 sparingów- 4 zwycięstwa i 1 porażka (Stomil Olsztyn 1:3, Huragan Morąg 4:0, Motor Lubawa 2:0, Lech Rypin 3:1 i ostatnio z Ossą Biskupiec 5:1).

Mecz po sędziuje trójka arbitrów: W. Krztoń, T. Radziszewski, J. Grembocki.