Zapowiedź meczu 1/2 finału WPP ze Zniczem Biała Piska [RELACJA LIVE]

Zapowiedź meczu 1/2 finału WPP ze Zniczem Biała Piska [RELACJA LIVE]

Już 25 maja GKS Wikielec zmierzy się w 1/2 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski z naszym sąsiadem ze strefy spadkowej – Zniczem Biała Piska.

Wciąż walczymy o utrzymanie w lidze, powinniśmy zdobywać jak najwięcej punktów i nastawić się tylko na zwycięstwa. Gra toczy się do ostatniego gwizdka, więc jeszcze wszystko jest możliwe. Za to w Wojewódzkim PP doszliśmy aż do półfinałów, pokonując po drodze: Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie (2:0), LZS Frednowy (6:0), Dąb Kadyny (8:1) i w ćwierćfinale do końca zachowaliśmy zimną krew i po dramaturgii wygraliśmy w karnych z klubem DKS Dobre Miasto.  Nasz przyszły rywal Znicz w rozgrywkach pucharowych gładko pokonał Granicę Kętrzyn (4:0), Ronę 03 Ełk (2:5), następnie wysoko pokonali iławski Jeziorak (5:0), a w 1/4 finału Mamry Giżycko (2:0). W ligowych rozgrywkach między nami a Zniczem dwa razy mecz kończył się remisem, a rundzie jesiennej to my byliśmy górą i zdobyliśmy 3 punkty.  Z pewnością będzie to wyrównany i ciężki mecz, ale w tej fazie rozgrywek nie ma już łatwych spotkań. Musimy uważać na Bartosza Giełażyna i dobrze kryć tego zawodnika, gdyż ma na swoim koncie 11 bramek w lidze. Niebezpieczny jest także pomocnik Maciej Famulak, który może sprawiać problemy naszym zawodnikom.

Pary 1/2 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski:

Stomil Olsztyn – Rominta Gołdap (25 maja, 17:00)

Znicz Biała Piska – GKS Wikielec (25 maja, 17:00)

Przypominamy Wam, że finał Wojewódzkiego Pucharu Polski odbędzie się 25  czerwca 2022 r. na stadionie w Wikielcu. Bardzo byśmy chcieli oglądać nasz zespół w walce o tytuł Wojewódzkiego mistrza Polski!

Mecz posędziuje trójka arbitrów: D. Krumplewski (sędzia główny), J. Makowski (sędzia asystent nr 1), S. Piskorz (sędzia asystent nr 2).

Transmisja spotkania odbędzie się na tvcom.pl (kliknij tutaj)

Zobacz także: